Sąd Rejonowy w Łomży

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Łomży

I  Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Łomży
 ul. Polowa 1, 18-400 Łomża

  

Wyszczególnienie

Telefon, e-mail

Dyżury kuratorów w Sądzie

Numer pokoju urzędowania kuratora

Centrala
Sądu Rejonowego w Łomży

086 215 09 13

Sekretariat
ZKSS:

Ewa Góralczyk
Zofia Janiszewska

86 215 09 48
kuratorzy@lomza.sr.qov.pl

Poniedziałek - piątek 7.30-15.30

118

Kierownik Zespołu KSS:
Kwiatkowska Elżbieta

86 215 09 47
elzbieta.kwiatkowska@lomza. sr.qov.pl

wtorek, czwartek, piątek
8.00-15.00

117

Pion  Karny - wykonuje orzeczenia w sprawach karnych

Święcki Adam

86 215 09 43
adam.swiecki@lomza.sr.qov.pl

środa, piątek
9.00-14.00

113

Kalinowska  Agnieszka

86 215 09 43
agnieszka.kalinowska@lomza.sr.qov.pl

wtorek, czwartek 9.00-14.00

Jankowska Agnieszka

86 215 09 43 agnieszka.jankowska@lomza.sr.qov.pl 

 

113

Klocek Wojciech

86 215 09 46
wojciech.klocek@lomza.sr.qov.pl

poniedziałek, czwartek 9.00-14.00

114

Guz Marzanna Barbara

86 215 09 46
marzanna.guz@lomza.sr.qov.pl

środa, piątek 9.00-14.00

114

Wyszyńska Małgorzata

86 215 09 49 ałqorzata.wyszynska@lomza.sr.qov.pl

wtorek,
czwartek
9.00-14.00

119

Guziejko Anna

86 215 09 49 anna.guziejko@lomza.sr.qov.pl

poniedziałek , środa 9.00-14.00

Pion Rodzinny - wykonuje orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

 Rainka Urszula

86 215 09 41 środa, urszula.rainka@lomza.sr.oov.pl

Piątek
9.00-14.00

 111

Lul Kamil

86 215 09 41
kamil.lul@lomza.sr.qov.pl

wtorek, czwartek 9.00-14.00

Sienkiewicz - Waniewska Joanna

86 215 09 41 joanna.sienkiewicz-waniewska@lomza.sr.qov.pl

wtorek, czwartek 9.00-14.00

Rybicka Monika

86 215 09 42 monika.rvbicka@lomza.sr.qov.pl

 

112

Kalinowski Jarosław

86 215 09 42 jarosław.kalinowski@lomza.sr.qov.pl

wtorek, piątek 9.00-14.00

112

Nowicka
Popielarczyk
Edyta

86 215 09 94 edyta.nowicka- popielarczyk@lomza.sr.qov.pl

poniedziałek , środa 9.00-14.00

116

Podmiot udostępniający: Sąd Rejonowy w Łomży
Wytwarzający informację: Grażyna Śmiarowska dnia: 2008-09-22 09:10
Upublicznienie: Janusz Brzóska dnia: 2008-09-22 09:12:22
Ostatnia edycja: Sebastian Krupiński dnia: 2017-09-25 13:20:54

Sąd Rejonowy w Łomży
ul. Polowa 1, 18-400 Łomża
tel: 86 215 09 15, 86 215 09 22
fax: 86 215 09 60
e-mail: sr@lomza.sr.gov.pl
NIP: 718-12-14-960